שמן הסיבידי ותרומותיו למחלת הפסוריאזיס

במשחת הסיבידי יש תרומות רבות שיכולות להועיל למחלת הפסוריאזיס ואף לפטריות,מהו חומר ה CBD בכלל? אז ככה בצמח הקאנאביס ישנם שני סוגים מובילים אחד מהם ניקרא סיבידי אשר מופק מחלקים מצמח הקאנאביס.
התהליך הוא כזה קוטפים את צמח הקאנאביס ושולחים אותו למעבדות המתמחות לזה אשר מפיקות את חומר הסיבידי שמשמש לכל כך הרבה חומרי גלם כיום,שדרך אגב על ידי שימוש רב גם בעולם הרפואה.
זהו לא החומר הממכר שנימצא בצמח הקאנאביס, ולכן לא קיים חשש מבחינה הזו והוא מומלץ מאוד בקרב רופאים.
THC החומר הממכר שנימצא בקאנאביס זה חומר שונה לגמרי מהסיבידי והוא ניקרא
החומר הזה כמובן ניחשב לחומר שאינו חוקי ורשויות החוק אינה מתירה את השימוש בו מכיוון שהחומר יכול לגרום להתמכרות.
בשונה ממנו חומר הסיבידי הוא אינו חומר ממכר ולכן הוא מוכר על ידי הרופאים ואפילו מומלץ,לחומר הסיבידי יש כל כך הרבה סגולות מיוחדות שיכולות לשפר את החיים של החולים אשר סובלים ממחלות סופניות,מחלות עצביות,מחלות עור ואפילו מחלות כרוניות אשר החולים סובלים רבות ללא כל עזרה או הקלה ולכן הסיבידי יכול לעזור להם רבות בהקלה על הכאבים והסבל שהם חווים ואף לשפר את התפקוד היום יומי שלהם ומצב רוחם.
מה גם שחומר הסיבידי יכול לסייע למחלות עור קשות,אפילו למחלה כרונית כמו מחלת הפסוריאזיס, מחלת הפסוריאזיס היא מחלת אוטואימונית אשר גורמת לתאים בשכבה של העור להתחלק יותר מהר מהרגיל,בשונה מהמקובל וממה שצריך להיות שהתאים צריכים להתחלק אחת לחודש אצל אדם שאינו סובל מפסוריאזיס, ואילו אצל אדם שסובל מפסוריאזיס התאים מתחלק מידי ימים ספורים מה שיוצר בעצם הצטברות גדולה של רבדים אדומים ויבשים בתוספת קשקשים לבנים.
והסיבה להתפרצותה של מחלת הפסוריאזיס מגיעה ממערכת החיסון והעצבים.
ישנם מחקרים שאומנם עדיין בעיצומם אבל מוכיחים שאדם אשר חולה בפסוריאזיס ויעזר בחומר הסיביד יראה שינוי לטובה בעת השימוש בו, וזה מכיוון שישנם מחקרים שמוכיחים שחומר הסיבידי בעל השפעה על המערכות בגוף שהן,מערכת החיסון ומערכת העצבים(המערכות אשר מהן מגיעה מחלת הפסוריאזיס) לכן זה די הגיוני שהשימוש בסיבידי יתרום לחולים במחלת הפסוריאזיס.
מצד אחר חומר הסיבידי ידוע גם כחומר אשר מעכב את התחלקות התאים הקרטינוציטים של העור,ובנוסף לכך הוא גם מפחית את ההפרשה של החומרים ששמם ציטוקינים חומרים אשר קיימים במערכת החיסון של גופנו, כמות גדולה של ציטוקינים בגופנו יכולה ליצור בעיה מכיוון שיכול להיגרם בשל כך מצב דלקתי מה שמאפיין את מחלת הפסוריאזיס.
מחלת הפסוריאזיס היא מחלה כרונית ושאין לה שום תרופה שיכולה להקל על חייהם של האנשים אשר סובלים מן המחלה, ישנם כל מיני תרופות שקיימות אשר נועדו לשפר קצת את מצבם ולדכא את המערכות, אך הן בעלי תופעות לוואי לא פשוטות בכלל ויחסית מסוכנות.
ולכן סגולות הסיבידי תורמות גם למחלת הפסוריאזיס בכך שבשתי פעולות הוא מעכב את ההתפשטות של מחלת הפסוריאזיס ומקל על חייהם בקצת .

שמן הסיבידי וטיפולו בפטריות ובמחלות אחרות

שמן סיבידי מסייע גם לפטריות בעור, שמן הסיבידי פותח את נקבוביות העור ובכך נותן לעור לנשום.
בכדי להילחם במחלות העור השימוש צריך להיות חיצוני והתהליך הוא כזה,מורחים שכבה דקה על המקום הפגוע כמובן שבתדירות שעליה ממליץ רופא מומחה.
שמן הסיבידי מגיע בכמה סוגים שונים,הוא יכול להגיע כשוקולדים לאכילה,יכול להגיע כשמן, וגם כנוזל לאידוי לסיגריה אלקטרונית.
זה כמובן מיועד לא רק לפטריות אלא גם למחלות נוספות כגון: סרטן,פרקינסון,פוסט טראומה, איידס ,קרוהן ולעוד כל-כך הרבה מחלות שונות וקשות.
לכל מחלה כמובן יש טיפול אחר ותכשירים שונים, את התכשירים תוכלו לרכוש באתר city seeds bank.
אתר מסודר אשר יש ברשותו גם חנות בתל אביב וניתן גם שם לרכוש את המוצרים.
כל מי שעושה את הרכישה דרך האתר יכול כמובן לקבל מידע על כל תכשיר, ישנה תמונה של התכשיר ותיאור תכונות התכשיר וגם כמובן פרטים לגבי איך תוכלו לרכוש את המוצר וכדומה.
כל התכשירים כמובן מיובאים על ידי חברה בינלאומית אשר יש לה ולחברה הישראלית את כל האישורים שנדרשים לממכר של התכשירים.
לבסוף נגיד שאנו ממליצים לרכוש את התכשירים באתר מכיוון שהמחירים כל כך נוחים והתכשירים אף מגיעים עד לפתח הבית, מה גם שהתכשירים הללו יכולים להקל את חיי החולים במידה רבה.